قبل
بعدی
قبل
بعدی
فروشگاه آنلاین پیشتازطب

خرید محصولات

باشگاه مشتریان پیشتازطب

باشگاه مشتریان

پشتیبانی محصولات

پشتیبانی محصولات

نمایندگان

همکاری با ما

همکاری با ما

تماس با ما

تماس با ما

الایزا

الایزا

بیوشیمی

بیوشیمی

مولکولی

مولکولی

رپید تست

رپید تست

دسترسی سریع

آخرین مطالب

ایمنی بیمار
ایمنی

ایمنی بیمار چیست؟

آزمایشگاه و ایمنی بیمار ایمنی بیمار چیست؟ ایمنی بیمار یک رشته مراقبت بهداشتی است که با بروز پیچیدگی­ها در سیستم بهداشت و درمان و در نتیجه

ادامه مطلب »
اچ پایلوری
آموزشی

H.Pylori و اهمیت تشخیص آن

هلیکوباکترپیلوری (H.pylori) یک باکتری گرم‌منفی است و این توانایی را دارد که در محیط اسیدی معده انسان با تحرک تاژک‌ و یا از طریق سیگنالینگ کموتاکسی، و همچنین با فعالیت اوره‌آز و تولید آمونیاک زندگی کند.

ادامه مطلب »

«آینده مراقبت‌های بهداشتی پایدار، وابسته به تشخیص است»

صنعت تشخیص آزمایشگاهی (IVD) بیش از 60% تصمیم‌گیری‌های بالینی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، در حالی که تنها حدود 5% از کل هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی را شامل می‌شود. به دلیل اهمیت تشخیص آزمایشگاهی در پیش‌آگهی، درمان و پایش بیماری‌ها، امروزه آزمایشگاه‌ها به عنوان بخش جدایی‌ناپذیر سلامت جامعه شناخته می‌شوند که متخصصان مراقبت‌های بهداشتی در سطوح و مسیرهای مختلفی از آنها بهره می‌برند.

تشخیص صحیح، پزشکان را قادر می‌سازد تا در زمان مناسب، تصمیم‌گیری صحیحی را برای بیماران خود انجام دهند؛ همچنین این امکان را برای افراد جامعه فراهم می‌سازد تا کنترل بهتری بر روی سلامتی و رفاه خود داشته باشند؛ علاوه بر این، صنعت تشخیص برای سرمایه‌گذاران و سیاست‌گذاران این اطمینان را ایجاد می‌کند که در مسیر مناسب برای بیماران و آینده مراقبت‌های بهداشتی حرکت می‌کنند، چرا که تشخیص مدرن از طریق پیشگیری از مشکلات بهداشتی، کاهش بستری در بیمارستان و اجتناب از درمان‌های غیر ضروری، هزینه‌های نهایی سلامت جامعه را کاهش می‌دهد.

در نظام مدرن سلامت، تشخیص آزمایشگاهی بخش افتراق‌‌ناپذیر تصمیم‌گیری، چه در زمان سلامت و چه در شرایط بیماری افراد می‌باشد که بیانگر اهمیت روزافزون بهره‌گیری از IVD در تمام مراحل زنجیره سلامت جامعه است.