کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به آزمایشگاه هاو مراکز درمانی انجام میشود.

قوانین و مقررات سامانه خرید آنلاین شرکت دانش بنیان پیشتاز طب با هدف تفهیم و تعیین جزئیات استفاده از خدمات سامانه خرید آنلاین محصولات این شرکت تنظیم شده است و تایید آن ها و استفاده از اپلیکیشن به‌ معنای موافقت شما با تمامی موارد مندرج در این قوانین است پس در مطالعه آن ها دقت کنید.

کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه پیشتازطب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است از این رو متعاقبا کاربران آن اعم از نمایندگان و آزمایشگاهها نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

کلیه کاربران این مهم را می پذیرند، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سامانه خرید محصولات پیشتاز طب تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجدد بپذیرند ، قوانین و مقررات در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و همچنین شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از آن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سامانه خرید شرکت پیشتازطب سامانه ایست متشکل از نرم افرار موبایل و وب سایت و شبکه اجتماعی حوزه تشخیص سلامت جهت تسهیل فروش کیت های آزمایگاهی تشخیصی و تولیدات پیشتاز طب

  1. هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد.
  2. کاربران تنها مجاز به ثبت نام با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند.
  3. کاربران برای آنالیز هر چه دقیق تر می بایست مشخصات حقیقی و حقوقی آدرس دفتر کار و یا آزمایشگاه در قسمت پروفایل خود را تکمیل نمایند. بدیهی است که در صورت ورود اطلاعات غیر واقعی مسئولیتی متوجه پیشتازطب نیست.
  4. با توجه به اینکه هر آزمایشگاه بر اساس کد پستی محل آن شناسایی می گردد. ثبت نام کننده موظف است که کد پستی صحیح و دقیق وارد نماید. ارسال کیت ها بر اساس کد پستی مذکور خواهد بود.

سامانه خرید پیشتازطب هیچ گونه نظارت و مسئولیتی در قبال محصولات و عملکرد شرکت ها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج از این سامانه فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات آنلاین با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و است.

هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت، اپلیکیشن به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از شرکت دانش بنیان پیشتاز طب ممنوع بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.

قوانین و مقررات مالی سامانه خرید شرکت پیشتازطب تابعی است از قوانین مالی و مالیاتی جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه در پیشتاز طب آنلاین و هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق نامه بلافاصله از نظر کاربران پیشتاز طب آنلاین لازم الاجرا است و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

نکته مهم :

بدیهی است رعایت کلیه قوانین جاری کشور ایران همچنین مقررات، آیین نامه ها و عرف و رویه مرتبط با حوزه سلامت برتمامی کاربران الزامی است

ٰ