یک ماجراجویی نو در انتظار شماست؛ آماده‌اید؟

تیم پویا و حرفه‌ای پیشتازطب بستری است برای حرکت به سوی رشد و موفقیت‌های آینده‌ شما. تفاوتی ندارد که در کدام بخش از این مجموعه اثرگذار باشید، شما در محیطی خلاق و پرانرژی قرار خواهید گرفت که حامی و پذیرای ایده‌های نو شما خواهد بود. در پیشتازطب، همه ما این فرصت را داریم تا در عین رشد فردی و گروهی، قدم‌های بزرگی در جهت تاثیرگذاری در جامعه برداریم.

فضای پیشتازطب

محیط کاری پیشتازطب همواره پویا، حرفه‌ای، صمیمی و توأم با احترام است. اگر قصد فعالیت در پیشتازطب را دارید، توسعه و یادگیری پیوسته را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهید چرا که این مجموعه، بستری برای یادگیری و به اشتراک‌گذاری دانش و در کل، بستری برای رشد و پیشرفت شماست. پیشتازطب دلایل متعددی برای ماندگار شدن در اختیار شما قرار می‌دهد.  ما به پشتوانه همراهی یکدیگر کارهای بزرگی انجام می‌دهیم، برای رسیدن به اهداف تلاش می‌کنیم و چالش‌های مسیر آینده را می‌پذیریم.

ارزش‌های اساسی ما

ارزش‌های درونی پیشتازطب، پشتوانه فعالیت حرفه‌ای و چراغ راه ما در طی این سالیان بوده‌اند؛ ارزش‌هایی که حاصل زیست جمعی ما هستند و با دقت و حساسیت بالایی انتخاب شده‌اند. فعالیت‌های ما بر پایه این ارزش‌های کلیدی شکل گرفته و معنا پیدا کرده‌اند؛ تلاش همیشگی ما، تحقق و حرکت بر بستر این ارزش‌هاست.

صداقت

صداقت

تمامیت

تمامیت

گوناکونی

گوناکونی

شفافیت

شفافیت

تعالی

تعالی

مثبت اندیشی

مثبت اندیشی

کار تیمی

کار تیمی

استمرار

استمرار

کنجکاوی‎‌تان را محدود نکنید!

اگر همچنان تمایل دارید تا درباره ما اطلاعات بیشتری کسب کنید، داستان خواندنی پیشتازطب حرف‌های زیادی برای گفتن به شما دارد! 

مزایای همکاری با پیشتازطب

حقوق ثابت

حقوق ثابت

پاداش

پاداش

هدایای مناسبتی

هدایای مناسبتی

آموزش و توسعه

آموزش و توسعه

بیمه تأمین اجتماعی

بیمه تأمین اجتماعی

بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی

وام

وام

سرویس رفت و برگشت (کارخانه)

سرویس رفت و برگشت (کارخانه)

ناهار (کارخانه)

ناهار (کارخانه)

برای حرکت در مسیری جدید آماده شوید

اگر تمایل دارید تا عضوی از مجموعه ما باشید، قدم اول را بردارید. شما می‌توانید از بین موقعیت‌های شغلی پیشنهادی، موقعیت مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ اما فراموش نکنید که هیچ محدودیتی وجود ندارد. اگر موقعیت شغلی مورد نظر شما در این لیست ارائه نشده، فرم زیر را تکمیل کنید؛ پس از بررسی اطلاعات، همکاران ما با شما در تماس خواهند بود. معیار، شایستگی شماست.

برای پیوستن به تیم پیشتازطب از طریق فرم زیر رزومه خود را ارسال بفرمایید.

تماس با واحد منابع انسانی

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صورت مستقیم با واحد منابع انسانی پیشتازطب در تماس باشید.